مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده دستگاه چسب پهن زن مایع

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع دستگاه چسب پهن زن کدامند؟قیمت دستگاه چسب پهن زن مایع دستی

دستگاه چسب پهن زن از دستگاههای مهم جهت بسته بندی کردن محصولات به شمار می رود. این دستگاهها به دو صورت مختلف اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کار انجام می دهند. فروشنده دستگاه چسب پهن زن مایع از روشهای مختلفی جهت فروش بیشتر این دستگاه استفاده می کنند. 

فروشنده دستگاه چسب پهن زن مایع

انواع دستگاه چسب پهن زن کدامند؟

انواع دستگاه چسب پهن زن کدامند؟

دستگاه چسب پهن زن، هم چسب را خوب پخش می کند و هم فرم دهنده خوبی است و هم دستگاهی است که مرحله آخر پک محصول را انجام می دهد. درون مایه کارش چسباندن درب بسته بندیها است. استفاده کنندگان کار این چسب را خوب بیان می کنند. 

یک چیز دستگاه چسب پهن زن این است که به طور اتوماتیک کارتن ها را فرم می دهد. برای اینکه یک پک بسته بندی درست فرم داده شود از دو تسمه که در دو طرف این دستگاه تعبیه شده استفاده می شود. این دستگاه قادر است بدون نیاز به اپراتور کار کند. معمولا با چسب مایع کار می کنند. همچنین رولینگ های آن از جنس استیل می باشد. یعنی شیارهای مارپیچ آنها از جنس استیل است. 

همچنین از تسمه های اصطکاکی برای هدایت و حرکت کارتن ها در جهت مورد نظر استفاده می کنند. می دانید که نیروی اصطکاکی نیروی مالش است که در برابر حرکت اجسام بوجود می آید. اما یک چیز دیگری هم دارند و آن دو موتور است که بسیار قدرتمند هستند و از آنها برای تحمل وزن کارتن ها استفاده می کنند. 

دستگاه چسب زن دستی با دست کار می کند. یعنی کاربر باید باشد. ولی مانند دستگاه چسب پهن زن خودش کار بسته بندی محصولات را انجام می دهد. و با چسبهای کاغذی و نواری کار می کند. 

قیمت دستگاه چسب پهن زن مایع دستی

قیمت دستگاه چسب پهن زن مایع دستی

ساده ترین شیوه اطلاع از قیمت دستگاه چسب زن مایع دستی از طریق وب سایتهای مربوط به این دستگاهها صورت می گیرد. قیمت این دستگاهها با توجه به مدل های مختلف آنها صورت می گیرد.

انواع مختلفی از این دستگاهها در رده های مدل WS505 ، SG-4048L با قیمتهای متفاوتی در بازارها عرضه می شوند. و هریک دارای یک قیمت مخصوص به خودشان می باشد. اما قیمت دستگاه چسب زن از روی گزینه های مربوط به استاندارد بودن یا نبودن و همینطور به کیفیت بالای دستگاه چسب زن مرتبط می شود.

در دستگاه چسب زن دستی جدا از پارامترهای بالا، تعویض کردن آسان چسبها و جابجایی راحت و یا قابل حمل بودن آنها نکته مهمی است که در تعیین قیمت گذاری دستگاههای چسب زن پهن تاثیر بسزایی دارند. 

البته داشتن شرایط گارانتی و برخورداری از خدمات پس از فروش دلیل دیگری برای تخمین قیمتها به شمار می رود. اما اگر خواستار قیمت مناسب هستید می توانید از مدلهای چینی و تایوانی استفاده کنید، مدلهای چینی و تایوانی دستگاههای چسب زن قیمت مناسب تری دارند. 

محمد رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید