مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات کوچک

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکاتی در مورد خرید دستگاه بسته بندیقیمت فروش عمده دستگاه بسته بندی حبوبات کوچک

دستگاه بسته بندی حبوبات کوچک از جمله تجهیزاتی است که حبوبات را وارد نایلون نموده و با دوختن درب آنها به بسته بندی می پردازد که این دستگاه مدل های مختلفی داشته و هر مدلی در میزان ظرفیت و توان متفاوت می باشد، خرید آن نیز در بازار به وفور انجام می شود چون اهمیت آن در این عرصه انکار ناپذیر خواهد بود.

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات کوچک

نکاتی در مورد خرید دستگاه بسته بندی

نکاتی در مورد خرید دستگاه بسته بندی برای خرید دستگاه بسته بندی حبوبات باید دانست که این دستگاه در سه مدل دستی، ریلی و وکیوم عرضه می شود که به ذکر مشخصات هر کدام می پردازیم:

  • دستگاه بسته بندی دستی: از مدل های ساده است که برای بسته بندی حبوبات و خشکبار بکار می رود که با ایجاد حرارت لبه های نایلون را به هم متصل می کند و حین خرید باید به میزان حرارت تولیدی دستگاه و نیاز روزانه به بسته بندی، به تعداد نایلونی که در یک زمان مشخص بسته بندی می شود و به اندازه و ضخامت نایلون هایی که دستگاه می دوزد توجه نمود، این دستگاه به دلیل دستی بودن کار کردن با آن سخت می باشد و توان و ظرفیت کمتری دارد.
  • دستگاه بسته بندی ریلی: همان کاری که در دستگاه دستی انجام می شود در این مدل نیز انجام می پذیرد بدین گونه که محصول در داخل نایلون قرار گرفته و در ریل دستگاه به نوبت قرار می گیرد تا به ترتیب بسته بندی انجام شود که در این مدل نیز باید به نوع، توان و ضخامت نایلون توجه کرد، ریل باکیفیت باید دارای جنس مستحکم و سختی باشد و از ضربه گیر نیز برخوردار باشد.
  • دستگاه بسته بندی وکیوم: به شکل عمودی اجرا شده و توزین هایی در آن تعبیه شده که محصولات در آن ریخته می شود و با سیستم اتوماتیک و هوشمندی که دارد نوع بسته بندی و میزان آن را می توان به صورت کامپیوتری تنظیم نمود، لذا عملکرد آن بدین گونه است که با خارج کردن هوا از داخل بسته گاز مخصوص را به آن اضافه می شود تا دچار فساد نشود.

قیمت فروش عمده دستگاه بسته بندی حبوبات کوچک

قیمت فروش عمده دستگاه بسته بندی حبوبات کوچک قیمت فروش عمده دستگاه بسته بندی حبوبات بسته به کیفیت و مدل مختلف است چون هر مدلی دارای توان و ظرفیت متفاوتی می باشد ولی مراحل بسته بندی حبوبات در همه آنها یکسان می باشد.

حین خرید دستگاه دوخت پلاستیک یا بسته بندی باید به توان و ظرفیت آن توجه کرد چون هر تولید کننده ای در طول روز به میزان مشخصی محصول را بسته بندی می کند و لذا باید بر اساس نیاز خود آن را خریداری کرد و اگر میزان محصولاتی که قرار است بسته بندی شود زیاد باشد بهتر است نوع وکیوم را خریداری کرد.

مدل های دستگاه بسته بندی وکیوم در نمونه هایی با توزین های مختلف دو، چهار و شش عددی عرضه می شود که مدل های شش عددی در یک دقیقه ۵۰ بسته را تولید می کند، همچنین حین خرید باید به نوع گاز و نوع بسته بندی نیز توجه کرد تا بتوان تمام محصولات را با یک دستگاه بسته بندی نمود.

محمد رضایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه هیرا صنعت شما را به خرید بهترین دستگاه صنعتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید